Drakiáda

Drakům foukal příznivý vítr. Tak jako každý rok, tak i letos se příznivci létajících draků sešli 17. září na velkém školním hřišti k jejich tradičnímu podzimnímu pouštění. Někteří si draka přinesli z domova, jiní si ho vyrobili ve ŠD a někdo se na tu krásu přišel jen podívat. Počasí nám přálo, vítr foukal přímo ukázkově, a tak se barevní dráčkové bez výraznější pomoci zvesela vznášeli nad hlavami všech svých šťastných majitelů. Svou šikovnost si mezi nás přišlo vyzkoušet dokonce i několik dospělých. A i přesto, že se nám několik „dráčků rošťáčků“ zamotalo do sebe a jeden se dokonce spokojeně usadil na střeše naší školy, z které se mu nechtělo dolů, a z výšky se nám smál, všichni jsme si to odpoledne plné zábavy dosyta užili. Za občerstvení a pitný režim děkujeme paním kuchařkám z naší školní jídelny.