Tradiční dopravní akce (02.-04.09.2020)

Hned první týden v novém školním roce 2020/21 byl pro čtvrťáky spojen tradičně s cyklistikou a dopravními předpisy a značkami.
Nejdříve jsme se postupně s paní učitelkou E. Říhovou (4. B), J. Koláčnou (4. A) a Z. Vrtiškovou (4. C) přemístili od školy do autoškoly, kde jsme si zopakovali teorii, značky a řešili dopravní situace.
Nejzajímavější část celého dopoledne nastala po dvou hodinách, kdy jsme se přesunuli na dopravní hřiště a snažili se o jízdu na kole podle předpisů. Někdy to byla mela!
Letos to mnoho cyklistů mělo těžší, protože během koronavirové přestávky od jara málo trénovali a paní V. Cibulková z autoškoly to s nimi neměla jednoduché.
Doufáme, že po poctivém tréninku na jaře splníme všechny úkoly tak, že získáme průkaz cyklisty a staneme se bezproblémovými účastníky silničního provozu.

Zažila a sepsala Mgr. Jiřina Koláčná