A jakou máš ty? Roušku…

Žáci a učitelé Rafky Nymburk se připojili ke školní výzvě a ukázali, že i v neradostných časech neztrácejí smysl pro humor.

Jak nošení roušek komentují žáci?

„Roušku mi šila babička, máme doma hodně roušek, ale černou nosím nejčastěji. Má však velkou nevýhodu, kvůli ní se mi zamlžují brýle…“

„Roušku mi šila maminka. Je příjemná na dotyk a ouška o ni ani neví.”

„Roušky šila mamka. Inspirovala se u jednoho z mých oblíbených YouTuberů, jehož kanál se jmenuje AtiShow. Má na kanálu dobrá videa, třeba „Vyrábím si vlastní roušku“.“

„Posílám foto mých roušek😊, které mi šije moje babička a já jí někdy u toho pomáhám.“

Komentář jedné maminky:

„Starší dcera nenosila roušku ráda, první dva týdny raději chodila jen na zahradu, kde roušku mít nemusela. Už se jí ale stýskalo po kamarádce, takže ji nosí, aby mohla chodit ven. Mladší si ji sama pomalovala. Jen jí ta rouška trošku deformuje ouška…“