Pexesiáda

Pexeso – populární paměťová hra, kterou zná snad každé dítě. Pestrobarevné obrázkové kartičky, které nikdy nezklamou. A právě v této společenské obrázkové hře si zabojovali všichni děti ve svých odděleních ŠD. Náš tradiční turnaj se letos konal od 3. 2. 2020 – 18. 2. 2020. Každou volnou chvilku děti využily k souboji a procvičování paměti, postřehu a pozornosti a užili spoustu napětí, zábavy a legrace. Boj to byl napínavý a atmosféra velmi „živá“. Střídala se radost i zklamání. Protože ale víme, že „není důležité vyhrát, ale zúčastnit se“, všichni byli spokojeni a někteří již dokonce začali trénovat na další ročník. Vítězové toho letošního klání si odnesli drobné věcné ceny a ti méně úspěšní alespoň sladkou odměnu. Všem děkujeme za účast a vítězům gratulujeme.