Mc Donald´s Cup 30. 4. 2019 2. – 3. třídy

Úterní dopoledne bylo věnováno fotbalu. Na školním hřišti  se uskutečnilo okrskové kolo turnaje v minikopané nazvaného Mc Donald’s Cup. Sešly se týmy čtyř základních škol, aby se utkaly o postup do okresního kola.

Na 1. místě ZŠ Sadská, 2. místo ZŠ Komenského Nymburk, 3. místo ZŠ R.A.F. Nymburk, 4. místo ZŠ Kostomlaty nad Labem.

Naši hráči hráli dobře, snažili se, ale na postup to nestačilo. Složení školního týmu: Drahokoupil Marek, Malý Marek, Končický Vojtěch, Poklop Matěj, Lébl Dominik, Matúšek David, Mašek Marek, Jupa Štěpán, Fiferna Marek, Hospodka Patrik, Škoch Šimon, Čmugr Tomáš, Matúšek Ervín. Všem hráčům patří pochvala za reprezentaci školy, velký dík panu Malému za práci rozhodčího, žákům 7. B Vojtovi a Tomášovi Noskovým za pomoc při přípravě týmu a při organizaci celé akce.