Škola v přírodě na pokračování (vol. 2)

Druhé kolo školy v přírodě pro 3. A začalo 24. 4. Všichni jsme se sešli před školou, donesli zavazadla do třídy a mohlo to propuknout.

Na školní zahradě na žáky čekala PÁTRAČKA na téma Den Země. Poté jsme si zahráli různé hry a objednali pizzu. Čekání na večeři jsme si zpříjemnili kreslením křídami na chodník před školou.

Po večeři jsme se převlékli do pyžama a připravili si své postele. Během večera jsme si povídali, zahráli  hry a dali si dobroty, které nám daly maminky s sebou.

Ráno jsme se vzbudili, uklidili spaní, vyčistili zuby a dali si snídani. Během dne jsme vytvořili pracovní listy, které byly tematicky laděny ke Dni Země.

Mgr. Jana Doušová