Šesťáci psali Ježíškovi. Co přáli škole?

Milý Ježíšku, tak začínal dopis šesťáků, kteří při hodině vánočního slohu psali svá přání pod stromeček. Mysleli v nich na mamky, taťky, sourozence i prarodiče, ale nezapomněli ani na svou školu, a tak si teď můžeme přečíst, co všechno naší Rafce přáli. Třeba Ježíšek některá z jejich přání splní.

Milan Kruťa: „Pro naši školu bych si přál nové venkovní hřiště a altánek, kde budeme v létě odpočívat, nebo se učit.“

Kuba Hencl: „Měl bych přání pro naši školu, abychom jeli do aquaparku Mladá Boleslav.“

Dan Berounský: „Pro školu bych si přál nové třídy, nové lavice a židle, protože by to potřebovala.“

Jolanka Dragounová: „Chtěla bych mít ve škole větší hřiště, abychom si na něm mohli hrát, například při tělocviku, a také mít ve škole lezeckou stěnu.“

Tomáš Beneš: „Pro naši školu bych si přál ledové kluziště na bruslení, abychom si mohli hrát a jezdit na ledě. Taky bych ho chtěl, protože bychom se mohli učit bruslit a hrát hokej.“

Vojtěch Fiferna: „Přání pro moji školu je, že když se mi někdy ráno nechce fakt vstávat, abychom měli prodloužený víkend a kratší školu. Ale stejně se mi ve škole nejvíc líbí moji kamarádi.“

Valča Kopalová: „Pro školu bych chtěla, abychom víc jezdili na výlety.“

Patrik Červák: „Přál bych si, aby na svačinkách ve školní jídelně bylo hodně dobrého jídla, protože mi to chutná. A když to je, tak toho je málo, maximálně si toho dám jeden kus.“

Natálka Hejtmanová: „Mé přání pro naši školu je, abychom jezdili více na výlety.“

Jonáš Foller: „Přál bych si, aby byly vánoční a jarní prázdniny o něco delší.“

Tak ať nám ty vánoční prázdniny tolik neutíkají.

Mgr. Z. Léblová