Dušičky a Halloween ve 3. A

Ve středu 1. 11. 2023 se třída 3. A proměnila ve strašidelnou sluj. Čarodějnice, bubáci, kostlivci, pirát, neposedná dýně. A že pro ně škola není? Ale prosím vás. Strašidla musela zasednout do lavic a seznámit se s tradicí Dušiček, která patří mezi české tradice. Také se žáci seznámili více s Halloweenem, že to není jen rej strašidel, ale také svátek starých Keltů. Nedílnou součástí bylo také vyřezávání halloweenských dýní, které si děti donesly z domova. Nakonec naše strašidla vyrobila létajícího ducha na magnet a pracovala na tematických pracovních listech.

Věřím, že náš strašidelný den děti potěšil, že se nejen dozvěděly, ale také vyzkoušely něco nového, co doma s rodiči ještě nezkoušeli. ☺

Mgr. Jana Doušová