Mediální kurz (8A+8C)

Ve dnech 30. 5. – 3. 6.  jsme se obě třídy vydaly na Mediální kurz do Rokytnice nad Jizerou. Juniorhotel Roxana nám poskytl zázemí, včetně vyhřívaného bazénu. V dopoledních hodinách jsme se věnovali mediální teorii. Vždy jsme dostali za úkol zpracovat určité téma v podobě scének nebo originálních reportáží. Při večerních prezentacích jsme se pořádně zasmáli a ocenili důvtip spolužáků. Při dobrém počasí jsme odpoledne vyrazili poznávat krásy Krkonoš. Cestou do kopce jsme se pořádně zapotili, odměnou nám byly nádherné výhledy do dalekého okolí. Mezi pěkné zážitky řadíme třeba výstup na rozhledny Stráž a výlet k Mumlavským vodopádům. Někteří spolužáci se smočili i v ledové vodě Velké Mumlavy. Protože jsme sportovně ladění, využili jsme volné chvíle koupáním v bazénu, hraním ping pongu nebo jen tak čutáním s míčem. Náš denní program nekončil pouhou večeří a prezentováním. Následovaly bojové venkovní hry. Áčko připravilo pro Céčko a naopak strašidelnou trasu. Jekot dívek se nesl po kopcích. Překvapením posledního večera byla diskotéka ve známém Šnekolandu. Všichni jsme si ji náramně užili. Domů jsme se vraceli unavení, ale s krásnými zážitky. Byli jsme prima parta.

Žáci 8. A a 8. C