Burza středních škol 2014

Ve čtvrtek 25. září 2014 se v jídelně naší základní školy konala v rámci projektu Život s počítačem „Burza středních škol se zaměřením na technické obory“. Na burze prezentovali své školy zástupci SOŠ a SOU Nymburk, SOŠ a SOU stavebního Kolín, SOU strojírenského ŠKODA AUTO, a. s. Mladá Boleslav a SPŠ strojírenské a Jazykové školy Kolín.

Zástupci těchto škol nejprve všeobecně seznámili žáky 9. a 8. tříd i jejich rodiče s podmínkami přijetí na jejich školy a s možností studia různých oborů. Potom se jednotlivým žákům a rodičům věnovali individuálně. Předvedli jim některé práce jejich současných žáků a předali informační materiály.

Během burzy byli rodiče a žáci také seznámeni se zabezpečením přijímacího řízení na naší škole.