Mc Donald´s Cup 30. 4. 2019 4. – 5. třídy

V úterý 30. dubna se konalo na našem školním hřišti okrskové kolo turnaje Mc Donald’s Cup. V kategorii 4. a 5. tříd se utkalo šest základních škol o postup do okresního kola.

Fotbalisté naší školy hráli výborně, získali 1. místo, 2. místo ZŠ Kostomlaty nad Labem, 3. místo ZŠ Tyršova Nymburk, 4. místo ZŠ Sadská, 5. – 6. místo ZŠ Komenského Nymburk a ZŠ Krchleby.

Poděkování za vzornou reprezentaci školy ve sportu patří celému týmu, který hrál ve složení: Lener Jan, Skopalík Jakub, Novotný Samuel, Novotný Marek, Honzák Václav, Čížek Jan, Janeček Vojtěch, Homolka Marek, Henrych Václav, Vajshajtlová Žaneta a Landyšová Nicol. Poděkování zaslouží i žáci 8. třídy Tomáš Mašek, Matěj Vajshajtl a Jan Kovacs, kteří školní tým trénovali a pomáhali s organizací celého turnaje.