Drakiáda 2018

Jako každoročně nás potěšilo s příchodem podzimu pouštění draků. Sešli jsme se v úterý 25. 9. na školním hřišti. Každý účastník měl vlastního draka, kterého si pojmenoval. Vzhledem k příznivým povětrnostním podmínkám se draci rozlétali a vznášeli se vysoko nad hlavami rozzářených dětí. Příjemné odpoledne za teplého a větrného počasí přálo drakům a přineslo radost dětem ze skvělých výkonů svých dračích kamarádů. Děti přišli podpořit rodiče, prarodiče, a tak celé odpoledne proběhlo v duchu dračí zábavy. Pro zúčastněné bylo připraveno malé občerstvení v podobě napečeného perníku našimi kuchařkami ze školní jídelny. Za přípravu občerstvení jim děkujeme. Drakiáda se vydařila. Tak zase za rok s draky na hřišti.