Deváťáci si vyzkoušeli přijímačky nanečisto

Přijímací zkoušky na střední školy se už blíží, a tak naše škola uspořádala pro všechny žáky 9. ročníku v pondělí 11. března projektový den “Přijímačky nanečisto”. V jeho rámci si deváťáci mohli vyzkoušet napsat test z matematiky a českého jazyka podobně, jak je tyto náročné testy čekají u skutečných přijímaček, které se letos konají 12. a 15. dubna. Ohlasy mezi deváťáky na projektový den byly pozitivní, na vlastní kůži zakusili, že u přijímaček nejde jen o samotné znalosti a schopnost soustředit se, ale také o to zvládnout dobře nervozitu a stres. Teď mají ještě měsíc na to „vypilovat formu“.

Všem přihlášeným na střední školy přejeme u přijímacího řízení hodně štěstí.