ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2021/2022

• Žáci nebudou předkládat prohlášení o bezinfekčnosti.
  • Žáci nosí roušku ve společných prostorách (šatny, chodby, jídelna). V době výuky ve třídě roušky nenosí.
  • Do školní budovy mohou vstoupit žáci pouze bez doprovodu!
  • Vstup do budovy školy pro rodiče a ostatní veřejnost je zakázán!
  • Zákonní zástupci mohou přijít do školy pouze:
    • po předběžné domluvě s vyučujícím (vyučující si vyzvednou rodiče u vchodu do školy)
    • v době konzultačních hodin (středa 14.30-15.30hod.) si mohou rodiče dohodnout schůzku s vyučujícím (vyučující si vyzvednou rodiče u vchodu do školy)
    • v době třídních schůzek, konzultačního odpoledne dle plánu školy
  • Žádáme rodiče a ostatní veřejnost, aby při vstupu do školy používali roušku.
  • Pro kontakt se školou používejte výhradně e-mail vyučujících prijmeni.jmeno@zs-raf.cz nebo telefon.
  • Škola upozorňuje zákonné zástupce dětí, že osoby s příznaky infekčního onemocnění nemohou do školy vstoupit.
  • Ve škole jsou zavedena zvýšená hygienická opatření (mytí rukou, dezinfekce apod.)