Vážení rodiče, milí žáci,

zahájení školního roku 2020/2021 proběhne v úterý 1. září 2020 v 7.55 hod. (1. třídy v 8.00 hod.) v kmenových učebnách.

• Žáky 1. tříd a jejich rodiče vyzvednou třídní učitelky v 7.55 hod. před školou (zařazení žáků najdete na seznamech u vchodu do školy).
  • Žáky 6. tříd vyzvednou třídní učitelky v 7.45 hod. před školou (zařazení žáků najdete na seznamech u vchodu do školy).
  • Žáci nebudou předkládat prohlášení o bezinfekčnosti.
  • Žáci ve škole nemusí používat roušku.
  • Do školní budovy mohou vstoupit pouze žáci bez doprovodu!
  • Vstup do budovy školy pro rodiče a ostatní veřejnost je zakázán!
  • Zákonní zástupci mohou přijít do školy pouze:
    1. po předběžné domluvě s vyučujícím (vyučující si vyzvednou rodiče u vchodu do školy)
    2. v době konzultačního odpoledne (středa 14.30 – 15.30 hod.) si mohou rodiče dohodnout schůzku s vyučujícím (vyučující si vyzvednou rodiče u vchodu do školy)
    3. v době třídních schůzek a konzultací dle plánu školy
  • Žádáme rodiče a ostatní veřejnost, aby při vstupu do školy používali roušku.
  • Pro kontakt se školou používejte e-mail vyučujících příjmení.jméno@zs-raf.cz nebo telefon.
  • Škola upozorňuje zákonné zástupce dětí, že osoby s příznaky infekčního onemocnění nemohou do školy vstoupit.
  • Ve škole jsou zavedena zvýšená hygienická opatření (mytí rukou, dezinfekce apod.).

Těšíme se další spolupráci.