24 května, 2024

Day

Projektový den u Holských rybníků

Žáci 2. A a 2. C ve čtvrtek 23. 5. 2024 v rámci projektového dne – Život u rybníka navštívili Naučnou stezku Holské rybníky v Rožďalovicích. Začátek naší cesty byl u studánky pod Dolním rybníkem. Procházeli jsme lesem, vrbovými porosty, pastvinami a poli, kde děti pozorovaly a poznávaly různé živočichy a rostliny. Své znalosti o...
Kvě

Formuláře na výběr povinně volitelných předmětů a druhého cizího jazyka

Žáci 6.-8. tříd dostali formuláře na výběr povinně volitelných předmětů a případně volbu druhého cizího jazyka. Prosíme o odevzdání vyplněných a podepsaných formulářů nejpozději v pátek, dne 31.5.2024.

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

Dne 5.6.2024 od 15.00hod. proběhne schůzka pro rodiče budoucích prvních ročníků. Seznamy žáků budou vyvěšeny u vchodu do školy. Třídní učitelé si vyzvednou rodiče před budovou školy a odvedou si je do třídy. Prosíme rodiče, aby samostatně nevstupovali do budovy školy.