21 listopadu, 2023

Day

Výuka v pondělí 27.11.2023

Během stávky učitelů v pondělí 27.11.2023 bude normálně probíhat výuka podle platného rozvrhu. V normálním provozu je i školní jídelna a školní družina.

Podzim ve družině

Ve školní družině se od začátku školního roku udála spousta pěkných akcí. Za nejlepší bych zmínila výtvarnou soutěž, projekt jablko, drakiádu a nejúspěšnější byla cesta za pokladem. Všechna oddělení ŠD vyrazila hledat poklad jinou cestou, žáci plnili hodně úkolů a odpovídali na záludné otázky. Na konci naší zdařilé akce čekal na děti poklad v podobě...
Lis

Deváťáci si vyzkoušeli výrobu elektřiny

Naši žáci 9. ročníků se v podzimních dnech zúčastnili programu o obnovitelných zdrojích, který vedl lektor Jakub Vebr. Během dvouhodinového bloku se dozvěděli informace o obnovitelných, ale i neobnovitelných zdrojích. K dané problematice vedli s lektorem diskuzi a došlo i na praktickou část programu – výrobu elektrické energie.