28 března, 2023

Day

Bře

Dárečky do nemocnice

Dárečky do nemocnice  Žáci naší školy vyrobili v předvelikonoční době dárečky pro dlouhodobě ležící pacienty v nymburské nemocnici. Těmito jarními výrobky jim chtějí zlehčit a zpříjemnit pobyt. Věříme, že je tímto milým skutkem potěší. Paní kaplanka z nymburské nemocnice napsala dětem dopis, kde je pochválila a poděkovala jim za práce. Mgr. Hana Zubíková
Bře

Skvělý úspěch v angličtině

Dvě žákyně Rafky, Lucie Šimáková (7. C) a Barbora Kňavová (8. B), dosáhly vynikajícího výsledku v okresním kole soutěže v anglickém jazyce. Naše žákyně zde předvedly fantastický výkon, který jim zajistil první místo v jejich kategoriích, díky čemuž postoupily do krajského kola. To se bude konat v Kladně. Okresní kolo soutěže, do něhož se zapojil vysoký počet škol...