Lyžařský kurz 2023

Rádi bychom Vás informovali o lyžařském kurzu budoucích 7. tříd v roce 2023.

Jelikož musíme zajistit ubytování již tento rok, potřebujeme přesný počet uchazečů. (Není třeba, aby žáci uměli jezdit na lyžích ani na  běžkách. Vše se naučí.)

Pokyny:

Zájemci vyplní závaznou přihlášku do konce dubna.

Po jejím odevzdání již není možné se odhlásit (pouze ze zdravotních důvodů).

Přihlásit se po termínu uchazeči mohou jen v případě, že bude volné místo.

Žákům s problémovým chováním nebude účast na kurzu povolena.

Ubytování bude objednáno na počet uchazečů, kteří se přihlásí do konce dubna.

Nevratná záloha činí 500,- Kč zaplacená do konce května 2022 na účet školy se zadaným vlastním VS. (Do předmětu: lyžák)

Doplatky se budou řešit v dalším školním roce.

Celková cena za kurz: 4000,- Kč včetně vleků.

Je potřeba mít veškeré lyžařské vybavení (lyže, helma, hůlky, lyžáky) a běžkařské vybavení (běžky, boty, hůlky) a samozřejmě i příslušné oblečení na lyže a běžky. (Všechno vybavení je povinné a je nemožné, aby žák odjel bez něj!)

Informace o místě a termínu kurzu upřesníme po jejich zajištění.

Předběžná pravidla konání kurzu:

Zákonný zástupce:

Souhlasím s uvedením osobních údajů mého dítěte pro potřeby ubytovatele (jméno, rodné číslo, datum narození) ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osob. údajů.

Při odhlášení dítěte z LVK z jiného než zdravotního důvodu, uhradím storno poplatky a výdaje, které vzniknou škole v souvislosti se zrušením přihlášky, či si zajistím náhradu. (Pokud se bude jednat o zrušení z vládních nařízení, bude peněžní částka vrácena.)

Na lyžařský kurz vybavím svoje dítě dle doporučení školy.  Pokud se dítě bude během kurzu nevhodně chovat, odvezu si ho na vyžádání pedagogů domů.

V případě zvláštních okolností, zejména onemocnění mého dítěte, zajistím jeho okamžitý individuální odvoz domů, ještě před stanoveným termínem společného návratu.

Aneta Brynychová, Radek Miškovský

Kontakt: brynychova.aneta@zs-raf.cz